Liceum dla dorosłych Gliwice

On 1 kwietnia 2016 by admin

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych PERFECT+

Czy jesteś osobą dorosłą poszukującą szkoły?  Czy chcesz zdobyć nowe wykształcenie?

Chcemy pomóc Ci w spełnieniu Twoich marzeń !

Nasza szkoła oferuje Tobie miłą i przyjazną atmosferę, dzięki której na długo zapamiętasz te wspaniałe dwa lata !

uczniowie_maleDoświadczeni nauczyciele pomogą Ci osiągnąć Twój cel. Zajęcia odbywane są w systemie zaocznym (sobota i niedziela), dzięki czemu możesz swobodnie chodzić do pracy. Dodatkowo zapewniamy bezpłatne porady psychologa oraz doradcy zawodowego.  Pragniemy również wspomnieć o darmowym nauczaniu, a także o wyborze jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski. Lekcje te odbywane są na różnych poziomach zaawansowania. Wystawiamy legitymacje szkolne, przez co możesz otrzymać dodatkowe różnego rodzaju zniżki, np. do kina, na basen itp. Chcemy, aby nasi uczniowie byli zadowoleni z naszego liceum, dlatego też zapewniamy poczucie bezpieczeństwa oraz wszechstronne wykształcenie z użyciem nowoczesnych środków dydaktycznych. Przyjmujemy absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół zawodowych. W serwisie WWW liceum dla doroslych Gliwice można bezpłatnie pobrać również darmowe materiały dydaktyczne i pomoce naukowe ułatwiające zaliczenie bieżących semestrów.

Liceum dla dorosłych PERFECT+  Gliwice, ul. Asnyka 36

Zapisy drogą telefoniczną – 784 034 947  biuro@perfectplus.edu.pl

Comments are closed.