Fitness Gliwice

On 18 sierpnia 2015 by admin

1Jaki jest najlepszy pomysł na zakończenie wakacji? Zdecydowanie grill w fantastycznym towarzystwie. Pyszne smakołyki, wspólne gry, zabawy, świeże powietrze i do tego odrobina ruchu! Stary Hangar Fitness &Wellness Club serdecznie zaprasza na wspólne grillowanie, które odbędzie się 22 sierpnia.

Jaki jest plan wycieczki?

Punkt 13:00 wyjazd spod klubu Stary Hangar, który mieści się przy ulicy Toruńskiej 1 w Gliwicach. jednak, aby przestrzegać zdrowy tryb życia, na grill, który odbędzie się przy jeziorze w Czechowicach wyruszamy rowerem. To jest jedna kwestia, oprócz dobrego humoru oraz uśmiechu, w którą trzeba się zaopatrzyć. Na czele wycieczki stanie instruktor fitness Maciek, który zna trasę i dopilnuje, aby była ona bezpieczna dla każdego gościa, przewidziana droga w jedną stronę to 40km.

2Po przyjeździe na miejsce o 15:00 przewidziane jest rozpoczęcie grillowania, a Stary Hangar zaopatrzy każdego w przekąski w postaci kiełbaski i pieczywa oraz w napoje, można oczywiście zabrać ze sobą także swój dodatkowy asortyment.

18:00 przewidziany został powrót z Czechowic do klubu wraz z instruktorem lub we własnym zakresie do domu.

Serdecznie zapraszamy na wspólne grillowanie z Hangarem, tylko za 25zł od osoby. Wszelkie informacje oraz płatność w recepcji klubu Stary Hangar.

Fitness Gliwice – Stary Hangar Zaprasza >>

3ul. Toruńska 1,
44-101 Gliwice

Tel. (32) 230 00 50

Tel. kom. 508 14 61 18

email: biuro@staryhangar.pl
zawieszenia@staryhangar.pl – zgłaszanie zawieszenia karnetu
rezygnacje@staryhangar.pl – zgłaszanie rezygnacji z karnetu

GODZINY OTWARCIA klubu:
Poniedziałek – Piątek: 6:00 – 22:00

Sobota – Niedziela: 9:00 – 21:00

Comments are closed.