Wydarzenia Mysłowice

On 18 czerwca 2014 by starwizard7789

Portal myslowiczanin.pl to nowe, przyjazne dla mieszkańców miejsce, w którym znajdą oni nie tylko najnowsze, rzetelne i sprawdzone informacje o wydarzeniach z miasta, ale takie, gdzie wyrażenie swojej opinii na dany temat będzie cenne i pomocne. Dla nas liczy się miasto i każdy, kto w nim mieszka. myslowiczanin.pl to dobra strona miasta. Portal Myslowiczanin.pl powstał jako inicjatywa prywatna. Pragniemy żeby nasz serwis stał się lubianym medium informacyjnym miasta Mysłowice. Nasz portal wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, poruszając sprawy nurtujące Mysłowiczan, a także informować Państwa o ważniejszych imprezach i innych ważnych wydarzeniach w naszym mieście. Internetowy Portal Miejski myslowiczanin.pl powstał z myślą o potrzebach mieszkańców Mysłowice i mamy nadzieję, że pozwoli on przełamać obawy związane z trudnością korzystania ze źródeł internetowych. Z góry przepraszamy za ewentualne braki i niedopatrzenia, związane z naszym serwisem, które na bieżąco będą dopracowywane. Internetowe źródła informacji słyną z tego, że są najszybciej reagującymi i sprawnymi. Przede wszystkim jednak liczy się tutaj kontakt z czytelnikami. Dlatego Wasze opinie pomogą nam tworzyć, zmieniać na lepsze, rozbudowywać nie tylko przestrzeń internetową o naszym mieście, nasz portal, ale także i same Mysłowice. Każdy głos jest dla nas ważny, na bazie którego wyciągamy wnioski i kreujemy artykuły i newsy zgodnie z Państwa zainteresowaniami i oczekiwaniami. Dziennikarze portalu myslowiczanin.pl przygotowują dla Państwa codziennie zbiór najświeższych informacji o wydarzeniach zarówno politycznych, sportowych jak i kulturalnych w mieście, ale też takich, które dotyczą samych mieszkańców. Jesteśmy chętni do dzielenia się wszystkimi nowinkami, które usłyszymy, cenimy sobie Państwa sugestie i wskazówki. Chodzi bowiem o wspólne dobro miejsca, w którym mieszkamy. Jesteśmy teamem składającym się z ludzi obdarzonych pasją dziennikarską, dlatego wybieramy rzetelność, punktualność i sprawdzone źródła, wszystko po to, by zdobyć Państwa zaufanie. Nasz cel to rzeczowe informowanie mieszkańców miasta Mysłowice o wydarzeniach z naszego regionu. Pragniemy godnie reprezentować nasze miasto w Internecie, a także integrować lokalną społeczność wokół serwisu. Z całego serca chcemy by strona myslowiczanin.pl była współtworzona przez mieszkańców, ludzi dynamicznych, którym zależy na losie naszej lokalnej społeczności. Nasz portal jest tworzony niezależnie od władz samorządowych i mediów regionalnych. Nasz cel to jak najbardziej obiektywne opisywanie spraw, którymi żyją mieszkańcy regionu. Nasz periodyk internetowy kierujemy do ludzi w każdym wieku, żyjących aktywnie, nastawionych na podnoszenie własnych umiejętności zawodowych oraz osobistych, a także aktywnych społecznie, dla których lektura portali internetowych to czysta przyjemność. Jesteśmy zdecydowanie na sukces i z tą ochotą będziemy dzielić się z naszymi czytelnikami i partnerami biznesowymi poprzez pozytywny przekaz lokalnych i regionalnych informacji. Portal jest w pełni niezależny i utrzymywany za pieniądze autorów. Oferujemy też usługi komercyjne. Na naszym portalu znajdziesz też informacje o wielkich Polakach pochodzących z naszych ziem jak np. Kardynale Auguście Hlondzie. Prezentujemy też prawdziwą historię naszego miasta. Nie interesują nas plotki, afery i oczerniające kogokolwiek informacje. Stosując czarny PR niszczymy wizerunek nie tylko swojego miasta, ale też nasz własny. Jesteśmy zdania, że lepiej promować i nagłaśniać pozytywne akcje, wydarzenia, organizacje i dobrych ludzi o wielkich sercach, których przecież w naszym mieście nie brak. Nasz portal cechuje się i wyróżnia przestronną i czytelną oprawą graficzną, dzięki której czytanie nowych artykułów staje się nie tylko łatwe, ale zarazem bardzo przyjemne. Dwie propozycje rozmieszczenia newsów dodatkowo pozwolą Państwu na poruszanie się po stronie dokładnie według czytelniczych potrzeb i preferencji.

Comments are closed.