Farby Kabe Gliwice

On 21 lutego 2014 by admin

Farby Kabe Gliwice

Jeśli tylko czujesz ogromną potrzebę, aby  otoczenie, w którym na codzień żyjesz nabrało nowego, niepowtarzalnego wymiaru – zwróć się prosto do nas:) Zastanawiasz się jeszcze nad tym jak się do tego praktycznie zabrać? Nie musisz w żaden sposób dłużej się głowić. Nasza firma po prostu jest od tego, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości w tej kwestii.

Lata obecności i doświadczeń z wymagającego rynku komercyjnego sprawiły, że Farby Kabe są renomowane i stanowią uznaną przez znawców tematu markę wystepującą wokół Ciebie i to na dodatek dosłownie na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy perfekcjonistami w każdym calu – nasze podstawowe dewizy to  prawdziwa innowacja i wyjatkowa jakość.

Zakres oferty może niebagatelnie zaskoczyć każdego kto choć trochę „siedzi” (mówiąc kolokwialnie) w temacie produktów stosowanych do odpowiedniego wystroju elewacji i wnętrz. Klucz misji Farb Kabe to dostarczanie nowoczesnych artykułów dekoracyjno- ochronnych, będących w zamyśle radością i pełnym zaufaniem wszystkich, bez wyjątku, Szanownych Klientów – zarówno z najbliższej okolicy ale także z terenu całej aglomeracji śląskiej – pewnie spełniając swoje zadanie przez długie miesiące i lata. Ten wyjątkowo szeroki asortyment proponowanych przez nas artykułów skierowany jest zarówno do firm wykonawczych, jak i bezpośrednio  do użytkowników indywidualnych. Zapewniamy, że jest z czego wybierać. Gama rozwiązań i kolorów jest wręcz niebagatelna. Nie ma wtym żadnej przesady -to nie czcze przechwałki:) – możesz się o tym naocznie przekonać korzystając z naszych „wyrafinowanych” usług.

 

Koniecznie juz dziś wykorzystaj kompendium doświadczenia marki Farby Kabe i przyłącz się  do grona zadowolonych klientów –  w tej kwestii mamy się naprawdę czym pochwalić. Produkty przez nas oferowane to wyjatkowa poezja łącząca w sobie kosmiczny  smak z maksimum dobrego gustu. Nie zwlekaj! Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą –  dzięki naszym farbom przeniesiesz się w baśniowy świat wyjątkowych barw:)

Firma Farby Kabe Polska jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku.
W ciągu wieloletniej działalności w Polsce ugruntowaliśmy swoją pozycję wiodącego dostawcy produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej.

Farby KABE mozna nabyć w hurtowni materiałów budowlanych

BUD-EXPERT Knurów ul. Jęczmienna 4

timthumb

Trackbacks & Pings