Żywność Ekologiczna Katowice

On 13 stycznia 2014 by starwizard7789

Sklep Natura Art nie jest galerią ze sztuką, choć dla nas pozywienie jest czymś więcej, niż tylko codzienną czynnością. Nasz sklep to dążenie do przybliżania tradycji przodków, nie staramy się za wszelką cenę pędzić do przodu…Tradycja i natura to para sióstr, z których staramy się czerpać jak najwięcej, a natura chce przecież dla nas jak najlepiej. Tradycja tymczasem chce naszego dobra, bo przecież jeszcze sto lat temu wszystkie płody rolne były ekologiczne – nie stosowano środków chemicznych uprawy roślin. Nasz sklep wyznaje motto: Lepiej dla Ciebie i dla naszego środowiska. W ofercie dobieramy wysokiej jakości produkty ze sprawdzonych źródeł o obniżonej wartości tłuszczu, glutenu, dietetycznych, pochodzących z ekologicznych upraw, z troska wybierane bakalie i suszone owoce, cukry a także pełne witamin syropy, napoje i smaczne dania gotowe. Od dziś nie musisz tego robić sam, my tymi wyborami zajmujemy się zawodowo. Zdrowy tryb życia i zdrowe odżywianie jest mocno powiązane z pojęciem żywności ekologicznej. Zdrowa żywność dostępna w naszym sklepie jest uzyskiwana z produktów roślinnych lub zwierzęcych, które wytwarzane są w systemie gospodarstwa ekologicznego gdzie w procesach produkcyjnych możliwie eliminuje się używanie nawozów sztucznych, środków chemicznych, pestycydów, regulatorów wzrostu, polepszaczy, konserwantów i sztucznych barwników.

polecamy sklep Ekologiczny Gliwice <<

sklep ekologiczny naturalnie pl

Nie znajdziecie też państwo żywności modyfikowanej genetycznie. Zwierzęta z których oferujemy produkty są hodowane w zdrowych warunkach, a ich pokarm jest naturalny nie zawiera chemicznych dodatków jak antybiotyki czy hormony. Są to szczęśliwe zwierzęta mają możliwość ruchu na powietrzu i radość spotkania osobników swojego gatunku. Coraz bardziej rozpowszechniona moda na to co ekologiczne i zdrowe sprawia, że szukamy produktów zawierających więcej witamin i mikroelementów, owo sprawdzanie i poszukiwanie jest działaniem statutowym spółdzielni MASTITIVA, która prowadzi właśnie odwiedzony przez Państwo sklep. Żywienie w stylu Bio i Eko to nasza pasja i sztuka, to właśnie Natura Art! Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto zawartość swojego talerza traktuje jako inwestycję w swoje zdrowie i samopoczucie. Kto kierując się zasadą „Przez żołądek do serca” dba zarówno o swój żołądek i serce jak i swoich bliskich.  Żywność ekologiczna ma lepszy smak w porównaniu z żywnością wytwarzaną przemysłowo, ale wpływa również na poprawę samopoczucia – wynika z sondażu przeprowadzonego wśród kobiet w wieku 25-55 lat. Z ciekawostek warto wiedzieć że Prof. Johannes Kahl z uniwersytetu w Kassel obserwował ochotników, którzy przez cztery tygodnie otrzymywali żywność ekologiczną lub tradycyjną. Ci, którzy byli karmieni produktami organicznymi, wypadli lepiej. Mieli we krwi więcej białych ciałek, rzadziej też cierpieli na bóle głowy i wykazywali lepszą koncentrację uwagi. Ofertę naszego sklepu kierujemy także dla tych którzy poszukują optymalnych dla siebie diet, dla tych którzy wybrali dietę wegeteriańską czy wegańską, także dla tych którzy poszukują egzotycznych smaków, jak również dla alergików pokarmowych którym organizm zbuntował się przeciw dotychczasowej diecie i są zmuszeni do zmiany codziennego jadłospisu. To także oferta dla zatroskanych mam, które nie chcą podawać swoim pociechom jedzenia tryskającego chemią, które obecnie zasypuje sieciowe sklepy. Bo marchewka, to nie tylko marchewka, ma pachnieć i smakować i być źródłem bezcennych witamin i substancji odżywczych. Nie musisz wychodzić z domu, wystarczy że nam zaufasz i pozwolisz, by wybrane produkty same przyszły do Twojego domu! Sklep Natura Art jest jedną z form działalności spółdzielni MASTVITA, gdzie sprawdzanie i sprzedaż zdrowych produktów jest misją i statutowym celem.

Zapewniamy każdego o wysokiej jakości naszych usług a nade wszystko produktów. Na stronie sklepu będzie można znaleźć również przepisy na zdrowe, smaczne i pełne witamin posiłki, które zasmakują nawet najbardziej wybrednym smakoszom. Postaramy się dzielić z Wami naszymi pomysłami na ciekawe wykorzystanie w kuchni żywności ekologicznej. Będziemy też kierować Was na ciekawe strony z przepisami, które mogą zainspirować i zaskoczyć niejednego. W ofercie posiadamy również ekologiczne artykuły kosmetyczne pozyskiwane z naturalnych surowców, suplementy diety, a także książki o tematyce żywności i medycyny naturalnej. Zdajemy sobie sprawę że o naszym sukcesie decyduje nie tylko produkt ale ważni są też dobrze przygotowani pracownicy, którzy będą w stanie sprostać oczekiwaniom klientów, do tego celu udostępniliśmy dwa kanały komunikacji: telefoniczny i mailowy. Naszą cechą jest indywidualne podejście do każdego klienta, wsłuchujemy się w ich potrzeby i systematycznie rozbudowujemy asortyment o pozycje z największą popularnością i zapotrzebowanie. Warto śledzić naszą stronę, gdyż przygotowujemy wiele promocji, zwłaszcza dla powracających do nas smakoszy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów!

logo

Żywność Ekologiczna Katowice, zdrowe jedzenie Katowice, jedzenie ekologiczne Katowice

Mastvita – Spółdzielnia Socjalna

ul. Mielęckiego 10/3

40-013 Katowice
woj. śląskie

Adres odbioru:

Klub Natura Art

ul. Mielęckiego 4

40-013 Katowice
woj. śląskie

Wyślij email:

bok@sklepnaturaart.pl

Zadzwoń:

731915005

Comments are closed.