materace Rybnik

On 29 kwietnia 2013 by admin

Zdrowie to podstawa. Ale niewielu z nas zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważny dla naszego zdowia jest SEN! Aby wyspać się na prawdę wygodnie i cieszyć się efektami pełnego wypoczynku, musimy zaopatrzyć się w odpowiednie łóżko, materac i pościel (poduszka,  kołdra itp) . Sklep online MateraceMmaterace Janpol i inne – gwarantuje w swojej ofercie najwyższej jakości materace, poduszki, oraz meble pod zabudowę do sypialni – wszystko co pomoże klientom uzyskać optymalny efekt porannego „dzień dobry” …

Aktualna oferta MateraceM:

Wezgłowia i Otomanymaterace_rybnik
Materace Kieszeniowe
Materace Lateksowe i Piankowe
Materace Piankowo Kokosowe
Materace Bonelowe z Pianką
Materace Bonelowe
Materace Dziecięce
Materace PrzeciwOdleżynowe
Nakładki i Ochraniacze
Pokrowce do materacy
Materace Składane
Kołdry
Poduszki
Stelaże
Łóżka
Ręczniki

AKTUALNE PROMOCJE MATERACEM

Materac Kieszeniowy SEMBELLA 180 X 200 Active Dream

Materac Kieszeniowy SEMBELLA 180 X 200 Active Dream

Twardość:

7 stref twardości. Średnia twardość.
Wkład:
ze sprężyn kieszeniowych INTERACTIVE o zróżnicowanej wysokości i twardości dostosowanej do wagi ciała. Wysoka ilość sprężyn – ponad 360 szt/m. Obustronnie zastosowana profilowana strefowo pianka wysokoelastycza BULTEX.
Pokrowiec:
z ochronnej dzianiny pH 5,5 pikowanej z poliestrową włókniną klimatyzującą. Na obwodzie pokrowca wszyta siatka wentylacyjna AIR WAVE wspomagająca odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca. Możliwość prania w temperaturze 60°C.
Grubość: ok. 25 cm.
Dodatkowe: pH 5,5 SKIN BALANCE – specjalna formuła pomocna w utrzymaniu i ochronie naturalnej kwasowości skóry. Zawiera substancje chroniące przed nadmiernym wysuszaniem skóry i chroni przed uczuleniami.

———————————————————————

Materac Kieszeniowy SEMBELLA Imperial LUX 160 X 200

Materac Kieszeniowy SEMBELLA Imperial LUX 160 X 200

Twardość: 7 stref twardości, twardość średnia.

Wkład: 7-strefowe sprężyny wielokieszeniowe „multipocket” (376 sprężyn/m²) o wysokości 15 cm zapewniają idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała, a obustronne obłożenie sprężyn” oddychającą” pianką wysokoelastyczną BULTEX® czyni materac szczególnie komfortowym.
Pokrowiec:  wykonany z dzianiny materacowej „silver”, przepikowanej z miękką pianką poliuretanową i poliestrową włókniną klimatyzującą, które podwyższają komfort materaca i poprawiają jego wentylację. Metalizowana srebrna nić zastosowana w dzianinie „silver”, wykazuje działanie antybakteryjne, antystatyczne, chroni przed falami elektromagnetycznymi, skutecznie podnosi trwałość pokrowca. Zamek błyskawiczny wszyty dookoła pokrowca umożliwia rozpinanie go na dwie części i łatwe zdejmowanie do prania w 60°C.
Grubość : ok. 25cm

———————————————————————

Materac Lateksowy VITMAT Baby 60x120

Materac Lateksowy VITMAT Baby 60×120

PROMOCJA!! Do 31 sierpnia 2013 roku do każdego materaca Vitmat BABY i Vitmat COCO BABY dołączona jest poduszka Vitmat klin o wymiarach 60/38 o wartości nominalnej 29 zł brutto

——————————————————–

Wszelkie informacje pod nr tel: 

(32) 235-33-81


888-806-600

Comments are closed.