gabiony Zabrze

On 1 marca 2012 by beebat0w

Ogrodzenia gabionowe REDHEN

Zabrzańska firma REDHEN to producent gabionów – koszy szańcowych wypełnionych kruszywem – stanowiących doskonałą alternatywę dla standardowych ogrodzeń murowanych. Dawniej jako wzmocnienie wałów, nasypów i skarp, dziś w nowej odsłonie jako ogrodzenia gabionowe…gabiony_redhen_3_20120309_1023280771Gabiony to elementy które są używane do wzmocnień skarp, wałów rzecznych, nasypów ziemnych od lat. REDHEN powstał z chęci zwiększenia obszarów zastosowań tego efektownego tworzywa budowlanego. Gabion REDHEN jest zaprojektowany do użycia w ogrodach, parkach na ulicach i w budowlach użyteczności publicznej.

Redhen należy do CTH Leszek Jędrzejewski Mirosław Maj spółka jawna. Firma jest właścicielem nieruchomości zlokalizowanej w centrum Zabrza, o powierzchni gruntów przekraczającej 20 tysięcy m2 na których stoją budynki produkcyjne, magazynowe, biurowe i socjalne. To tu odbywa się całość procesów produkcyjnych związanych z powstawaniem koszy gabionowych  (z wyjątkiem cynkowania). Posiadamy doświadczoną kadrę, odpowiednie zaplecze oraz wiedzę pozwalające nam sprostać nawet największym i najbardziej skomplikowanym zleceniom.

Nowość – ELEWACJE GABIONOWE

Elewacje_gabionowe

REDHEN gabiony zabrze

Dbałość o harmonijne, spójne z bryłą budynku ”owinięcie” okładziną gabionową czyni ze stalowej siatki elegancki i dobrze skrojony materiał. Poziome linie ceowników ozdabiają budowlę. Wyraźne, regularne kształty stalowych koszy kontrastują z nieuporządkowaniem wypełniającego je kamienia.

Dobre wrażenie robią nadproża z siatki wycinanej laserowo z blachy. Ukrycie we wnętrzu nadproży elementów mocowania sprawia intrygujące złudzenie zawieszenia ogromnej masy na niewystarczająco mocnej konstrukcji. Dobre wykonanie okładziny w najdrobniejszych szczegółach jest podstawą uzyskania imponującego efektu. Doświadczenie pozwala ekipie REDHEN zaprojektować oraz starannie wykonać nawet najbardziej skomplikowane gabionowe konstrukcje.

Wykonujemy okładziny elewacyjne przylegające do ściany lub odsunięte, stawiamy je na podłożu lub zawieszamy na ścianie budynku.

———————————————————————

DANE KONTAKTOWE REDHEN

tel. +48 327 937 133

e-mail: redhen@redhen.pl

ul. Kasprowicza 5

41-800 Zabrze

REDHEN należy do:

CTH Jędrzejewski, Maj spółka jawna

ul. Kasprowicza 5

41-800 Zabrze

NIP 648-252-95-86

Comments are closed.