Crm online Śląsk

On 7 listopada 2011 by beebat0w

Crm online to oprogramowanie firmy CTP Polska „esme”, w którym wszelkie przeprowadzane projekty objęte są pełną kontrolą w kontekście czasu potrzebnego do ich wykonania . Esme to oprogramowanie posiadające moduł do rejestracji czasu pracy w oparciu o indywidualny kalendarz prowadzony przez każdego pracownika.
systemycrrm-300x256Sposób funkcjonowania oprogramowania crm online jest bardzo prosty: właściciel firmy (administrator systemu, zarządzający itp.) po doborze pakietu oprogramowania wprowadza do niego dane określonego pracownika, „kodując go” (unikatowy login i hasło). Po pierwszym zalogowaniu pracownik ma dostęp do oprogramowania z dowolnego komputera i dowolnego miejsca świata, jako, że oprogramowanie dla biur esme działa online. Esme działa w oparciu o system projektowy: wprowadzenie do niego danych klienta oraz określenie projektu powoduje automatyczne nadanie kodu, który jest następnie używany przez pracowników przy rejestrowaniu wykonanych czynności. Tworzona w czasie rzeczywistym ewidencja umożliwia określenie ilości  spędzonych na danym projekcie godzin, ich koszt i rodzaj wykonanej przez pracowników pracy. Ewidencja ta bezpośrednio  przekłada się następnie na możliwość wystawienia klientowi faktury z pełnym opisem przeprowadzonych prac.
Oprogramowanie esme jest wręcz komfortowym narzędziem w pracy każdego biura, kancelarii, małego przedsiębiorstwa, które działają w oparciu o realizację konkretnych projektów. CRM-online Esme pozwala oszczędzić czas i pieniądze klienta i usługodawcy – prowadzenie wirtualnego biura bez konieczności instalacji oprogramowania, wprowadzania aktualizacji czy korzystania ze skomplikowanej (często płatnej) obsługi technicznej.

Comments are closed.