Makijaż permanentny Gliwice

On 13 grudnia 2010 by admin
elle

makijaż permanentny Gliwice

Makijaż permanentny Gliwice

Salon kosmetyczny ELLE –  to miejsce, w którym możesz zadbać o swój wygląd, kondycję fizyczną i umysłową, odpocząć od trudów dnia codziennego, pozwolić sobie na chwilę relaksu – wytchnienia  przed następnym pracowitym dniem. Wszystkim zainteresowanym  tą tematyką niewątpliwie polecam gabinet SALONELLE w Gliwicach. Do najczęstszych zabiegów proponowanych przez studio urody należy:

  • przedłużanie rzęs
  • opalanie natryskowe
  • masaże
  • modelowanie sylwetki
  • makijaż permanentny Gliwice

Wszystkie zabiegi odbywają się pod kontrolą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy oprócz swoich obowiązków i fachowości, zapewniają Ci miłą rodzinną atmosferę, najwyższą jakość świadczonych usług i niepowtarzalny klimat ! Bynajmniej doświadczyłem tego osobiście w salonie ELLE w Gliwicach! Opisywanie Studio Urody – makijaż Gliwice posiada w pełni profesjonalną bazę i kadrę – wizyta w SALONELLE.PL to ulga dla ducha i ciała poparta profesjonalizmem i znajomością ludzkiej natury. Wszelkie zabiegi są wykonywane z najwyższą wiedzą o ludzkim organizmie i jego potrzebach – zawsze Możesz spytać o poradę – Uzyskasz ją w serdeczny i w pełni merytoryczny sposób. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że moje dawne obawy co do wizyty w salonie kosmetycznym (wstydziłam się kiedyś chodzić do takich miejsc… z …różnych powodów) minęły i na dzień dzisiejszy to tylko przyjemność, dlatego też serdecznie polecam usługi tej placówki!

KONTAKT Z SALONEM :

studio urody elle
44-100 Gliwice
ul. Zwycięstwa 45
Wejście od ul. Barlickiego

tel. 032 301 03 06
Wyświetl  mapę

———————————————-

INFORMACJE O MAKIJAŻU

Makijaż permanentny, zwany również makijażem trwałym, to zabieg zbliżony do tatuażu, tylko nie wykonuje się go stosując barwniki chemiczne, lecz ziołowe i wprowadza się je znacznie płycej niż w przypadku tradycyjnego tatuażu (tylko do drugiej-trzeciej warstwy naskórka). Przeciwwskazań do jego wykonania nie jest dużo. „Nie powinny go wykonywać osoby z chorobą nowotworową, zaawansowaną cukrzycą, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie jest też wskazany dla osób z nadwrażliwością na ból. Muszą również z niego zrezygnować (do momentu całkowitego wyzdrowienia) osoby z aktywną opryszczką i cierpiące z powodu infekcji”.

PO CO?

Dzięki makijażowi trwałemu oprócz ogólnej poprawy wyglądu, można wyregulować nierówne kontury (np. ust czy brwi), zniwelować ich asymetrię. Można nawet zatuszować odbarwienia na ciele czy wyretuszować blizny i przebarwienia, ale w tym specjalizują się tylko niektóre gabinety …np SALON ELLE – studio profesjonalnego makijażu permanentnego Gliwice!

Comments are closed.