WWW – Szczecin

On 4 czerwca 2010 by sjanowski69

Wybranie agencji interaktywnej, która będzie miała podjąć się obowiązku, jakim jest projektowanie stron, staje się niezmiernie złożonym procesem. Dobrze jest pamiętać nade wszystko, ażeby nie selekcjonować zbyt wielu agencji, których idee weźmiemy pod uwagę. Jest to bowiem gigantyczna zguba czasu. Przed wyborem agencji, której zlecimy projektowanie stron , musimy pamiętać o paru fundamentalnych kwestiach.

Po pierwsze, przed wytypowaniem agencji trzeba obejrzeć i przeanalizować jej portfolio. Dobrze jest zwrócić uwagę, czy charakter wykonanych przez firmę projektów graficznych pasuje charakterowi naszej estetyce. Im portfolio jest szersze, tym szersze jest też prawdopodobieństwo, że konkretna firma porządniej wykonuje projektowanie stron www.Znaczy to również, że ma w tym temacie duże doświadczenie i ma pojęcie, jak rozmawiać z klientami.

Znaczącym uwarunkowaniem doboru firmy jest jej czas istnienia na rynku. Jeśli firma niedawno zaistniała, obszerniejszy projekt będzie dla niej kłopotem. Agencje takie skupiają się zazwyczaj na mniej skomplikowanych projektach, aby pozyskać doświadczenie i zdobyć wiarygodność na rynku. Jeśli w takim razie mamy w planach niewielki projekt, możemy powierzyć projektowanie stron WWW świeżej agencji, jeśli zaś jest duży – lepiej wybrać firmę z większym doświadczeniem.

Innym znacznym czynnikiem jest obsługa po sprzedaży. Niektóre firmy nastawione są jedynie na zyskach. Nie obchodzi ich dalszy rozbudowa naszej strony. Nie można również polegać na ich pomoc techniczną. Musimy się w takim razie zastanowić, czy wsparcie w serwisie naszej strony będzie nam potrzebna. O ile liczymy na wsparcie agencji interaktywnej w późniejszym zarządzaniu naszą witryną, powinniśmy z wykazu agencji wykasować te, które proponują tylko projektowanie stron www.

Comments are closed.