Pomoc DLA POWODZIAN

On 24 maja 2010 by admin
artykuł specjalny
———————————————

Apel o pomoc dla powodzian!!!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne MSP-7 w Knurowie zwracają się z prośbą o pomoc dla ludzi poszkodowanych w czasie powodzi.

Powodzianie potrzebują środków czystości, które pomogą im rozpocząć sprzątanie domów. Przydadzą się zwłaszcza: środki czystości, gumowe rękawice, ścierki do podłogi, gumowce, nieprzemakalne płaszcze, wiadra, mopy… Ale też: ręczniki, koce, pościel, ciepła odzież (nowa lub ewentualnie w bardzo dobrym stanie, wyprana i wyprasowana), materace do spania, środki higieny osobistej. Bardzo potrzebne jest też  jedzenie o długim terminie ważności    w hermetycznych, nieuszkodzonych opakowaniach, woda mineralna zwłaszcza  w dużych pojemnikach. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym również potrzebują naszej pomocy. Im możemy podarować: zabawki, przybory szkolne, tornistry, plecaki…. Słodycze również!!!

Kochani Uczniowie!!! Zawsze okazujecie „dobre serduszka”,    i pomagacie tym, którzy oczekują pomocy. Jesteśmy przekonani, że  i tym razem nie będziecie stać z boku i przypatrywać się tragedii  ludzi. Porozmawiajcie z Waszymi Rodzinami w swoich na szczęście suchych i ciepłych domach, jak moglibyście  pomóc w tej sytuacji tym, którzy  w jednej chwili stracili wszystko albo prawie wszystko…

Zbiórkę pomocy dla powodzian zaczynamy już od jutra -25 maja 2010 r. Zbiórkę prowadzą:

dla klas 0-I-III   – pani Kowalczuk Elżbieta

dla klas IV -VI  – pani Wyrostek Ewa

Do akcji tej zachęcamy wszystkich, którzy mają  potrzebę niesienia pomocy ludziom poszkodowanym w powodzi. Dary można składać w szkole w godz. od 8.00  do 15.00. w dniach 25 – 27 maja Dystrybucją darów zajmować się będzie PCK oddział w Knurowie.

MSP 7 Knurów

MSP7 Knurów

Comments are closed.