Knurów Milton

On 17 maja 2010 by admin

Kompleks URODA I ZDROWIE Milton w Knurowie serdecznie zaprasza do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie: fryzjer Knurów, usługi krawieckie, studio masażu oraz stylizacja paznokci.

„ZDROWIE I URODA chodzą parami. Kiedyś ludzie myśleli, że wystarczy piękno zewnętrzne, ale to nie jest tak. Prawdziwe piękno jest pięknem wewnętrznym, które może zostać osiągnięte wraz ze zdrowym ciałem….”

Salon fryzjerski MEDUZA

Ewelina WesoŁowska | ul. Stefana Batorego 3D zaprasza na :

  • strzyżenie damskie
  • strzyżenie męskie
  • koloryzacja
  • przedłużanie włosów metodą HairTalk *
  • trwała
  • farbowanie
  • balejaże

Krawiectwo lekkie

krawcowa Knurów – Ofeujemy profesjonalne usługi z zakresu krawiectwa lekkiego, oraz przeróbek – skracanie płaszczy, rękawów, nogawek, zwężanie, szycie spodni, spódnic, wszywanie zamków……

Stylizacja paznokci

piękne paznokcie, tipsy Knurów

Tipsy są bardzo często stosowaną techniką przedłużania paznokci i stanowią obiegowe określenie przedłużania i stylizacji paznokci.

Idea przedłużania paznokci sięga zamierzchłych czasów. Wykorzystywały ją, np. hinduskie tancerki świątynne, które nakładały na opuszki paliczków palców specjalne nakładki, wzmacniające siłę wyrazu w tańcu.

Przedłużyć paznokcie można metodą żelową lub akrylową, a także za pomocą przytwierdzania do paznokcia płytki z tworzywa sztucznego przy pomocy trwałego kleju.

Studio Masażu Knurów

Technologia XXI w. została połączona z leczniczymi, naturalnymi metodami, aby pomóc Twojemu zdrowiu! CERAGEM jest Automatycznym Urządzeniem Leczniczym do termalnego masażu kręgosłupa, które łączy w sobie niekonwencjonalne metody leczenia . Jest to produkt, który w miarę przesuwania się wewnętrznych projektorów wzdłuż tułowia, powoduje odblokowanie kanałów energetycznych u użytkownika oraz rozluźnia mięśnie skupione wokół kręgosłupa, wpływa pozytywnie na krążenie krwi i ogólnie działa relaksująco i odprężająco na nasz organizm.

Więce informacji pod telefonem 0 669 464 466


Comments are closed.